Protest proti islamizácii – Kaliňák a spol. klamú a

 13. 9. 2015

Protest proti islamizácii – Kaliňák a spol. klamú a míňajú peniaze z naších daní – na vrtuľníky a rušičky proti občanom Slovenka, ktorí majú odvahu postaviť sa proti zlodejom, judášom, vlastizradcom a bláznom, ktorí ovládli Slovensko a Európsku úniu. Títo politickí blázni dobrovoľne umožňujú vstup islamským teroristom do Európy.

Dňa 12.9.2015 sa konal protest proti islamizácii Európy na Námestí SNP v Bratislave.

V uliciach Bratislavy prebiehala tradičná kontrola dokladov náhodne zo zúčastnených osôb 🙂 Niečo podobné ako v Bratislave sa udialo v ešte horšej podobe v ten istý deň v Malackách pred domom Oskara Dobrovodského – VIDEO TU

Strana CESTA sa tohto protestu proti islamizácii Európy zúčastnila tiež.

Na tomto proteste sme predstavili konkrétny návrh na riešenie imigračnej krízy.

Organizátorom zhromaždenia zlyhalo zabezpečenie ozvučenia. Prečo? Nuž…, človek, ktorý ho mal zabezpečiť nedorazil a nebol ani dostupný na telefóne. Neskôr sa potvrdilo podĺa informácií z istých zdrojov, že tento stav /zlyhanie človeka a nedodanie ozvučenia/ nastal vďaka externému zásahu štátnych orgánov.

Predstavitelia strany CESTA promtne poskytli záložné zvukové ozvučenie, ktoré nosíme na naše stretnutia s občanmi. Naša aparatúra je dimenzovaná na zvukové ozvučenie priestorov do max. 500 ľudí. Aparatúra ja funkčná, v bezchybnom stave a napriek tomu, že protestu sa zúčastnilo viac ako 1000 ľudí, splnila by aparatúra napriek nižšiemu technickému výkonu svoj účel, ak by nenastali okolnosti ako sú opísané dole.

Aparatúra totiž pískala a zvuk bol v nie dostatočnej kvalite. Na príčinu sa po čase došlo, istý mladík a istá mladá žena /pavdepodobne príslušníci istých silových zložiek štátu pod patronátom strany SMER/ rozhadzovali v tesnej blízkosti zhromaždenia elektronické rušičky. – viz foto:

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Nad miestom zhromaždenia istý čas krúžil aj policajný vrtuľník. Jediným cieľom jeho preletu v nízkej výške bolo  hukotom  motora narúšať protestné zhromaždenie.

Pohyb vrtuľníka nad husto osídleným územím nesie vždy v nejaké existujúce riziko technických problémov. Preto by sa vrtuľník nemal nad husto osídlenými oblasťami zdržovať bez vážneho dôvodu a už vôbec nie v malej výške, kde akékoľvek zlyhanie môže skončiť fatálne. Aj zrážka s vtákom, ktorých bolo na oblohe pomerne dosť, môže za istého predpokladu mať tragické následky. – viz foto

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Každý kto sa zúčastnil protestného mítingu v Bratislave včera musel chápať, ako Kaliňák a jeho spoločníci klamú a míňajú peniaze z naších daní. Štátna moc ma strach z možných zmien a navonok sofistikovane využíva neoprávnené všetko čo môže, aby znemožňovala čokoľvek, čo môže byť CESTOU na zmenu situácie na SLOVENSKU.

Zbytočné prelety vrtuľníkom nad občanmi, ktorí sa zúčastňujú legálneho verejného zhromaždenia, rušenie zvukovej aparatúry elektronickými rušičkami je jasným dôkazom, že aktuálny smer vývoja SLOVENSKA sa musí zmeniť. ASAP – as soon as possible – tak skoro ako je to možné – už vo voľbách v marci 2016 – zmeňme SMER, lebo CESTA

Pridajte sa k nám na našu CESTU a zmeníme Slovensko v krajinu, kde vlastizradcovia budú potrestaní a slušní a čestní občania budú žiť normálny život.

Ing. Stanislav Bereš

Generálny manažér strany CESTA Strana vlastencov a odborníkov